Haas & Czjzek 1792™ o svém porcelánovém designu

Projekt BohemiaPorcelainStory jako takový představuje unikátní historickou předlohu původního českého porcelánového designu včetně velmi obsáhlého dekorativního konceptu. Najdete zde značky, znaky a brandy mnoha světových firem, podniků, hotelů, restaurací a kaváren, přičemž některé z nich dnes svým významem přesahují podstatu svého původního účelu. Haas & Czjzek 1792™, rodinná značka, jež vyráběla nejvíce porcelánu v celé habsburské monarchii a jejíž ušlechtilé vrásky vyjadřují její zásadní vliv na počátek českého porcelánu, nyní poprvé ve své dlouhé tradici veřejně odhaluje své tehdejší pracovní, evidenční a produktové portfolio vývoje a designu prostřednictvím mimořádně kvalitní digitální fotoreprodukce. Historický odkaz slavné kolébky užitkového a zakázkového porcelánu tak ožívá a poskytuje všem reálný a nezkreslený pohled do historie návrhů výroby a dekorace nejstarší české porcelánky.

Modely a design Haas & Czjzek definuje zejména jejich praktické přizpůsobení a kvalita světové úrovně, hledisko detailu vývoje každého produktu a zachování původní uvažované myšlenky prvku. To vše v nepřekonatelné výtvarné struktuře a přehledné evidenci vzniku včetně mnoha dalších vzácných momentů, jež lze objevit v autentičnosti a romantice tehdejších linií.

Společnost St. Michael s.r.o. investovala během minulého a současného roku nemalé prostředky do výroby suvenýru a tradičního dárku jako jediného současného produktu značky a také do velmi obsahově vzácného projektu BPS - www.BohemiaPorcelainStory.com. Výrobek v podobě porcelánového křížku v několika variantách a projekt BPS vznikly postupně k blížícímu se jubileu 230 let porcelánky Haas & Czjzek, zal. 1792. Křížek si lze objednat na našem e-shopu www.haas-czjzek.cz nebo prostřednictvím webového odkazu na stránkách onoho popsaného projektu www.Bohemia Porcelain Story.com. Zde se také dozvíte více o tomto tématu.

Našim cílem je zejména světové představení vývojových etap známých, ale i méně známých produktů prvního českého porcelánového jména Haas & Czjzek a přizpůsobit se tak ohleduplně situaci současné doby. Již od počátku je zřejmé, že tato fotoreprodukce prostřednictvím pojmenovaných e-knih je obsahem mimořádným a velmi žádaným.

Naši partneři s ohledem na globální zacílení projektu s počátkem v zemích EU a plynulým rozvojem a šířením dále do celého světa mají možnost zobrazení a uvedení své reklamy ve všech světadílech a destinacích obecně.

Naším prostřednictvím, a tedy prostřednictvím žádaného a prvotřídního historického muzejního soukromého díla, tak lze ukotvit partnerskou reklamu na dobu minimálně 1 roku.

Kontakt na nás naleznete zde

Děkujeme.
Váš St. Michael s.r.o. a Haas & Czjzek 1792™

Homepage